Wedstrijden thuis

    DatumTijdCategorieThuisteamUitteamAccommodatieVeldPlaats
    20-09-1920:000295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys 35+1AZ 2000 - Elderveld 35+1Sportpark Elderveld1-veld 8ARNHEM
    20-09-1920:000295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys 35+3RKHVV 35+1Sportpark De Blauwenburcht1- veld AHUISSEN
    20-09-1920:000295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys 35+4AZ 2000 - Elderveld 35+2Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    20-09-1920:300295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys 35+2Paasberg De 35+1Sportpark De Bakenhof1- Arnhemia veld 1ARNHEM
    20-09-1920:300295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys 35+5Arnhemse Boys 35+4Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    20-09-1920:30211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys VR1Eendracht VR1Sportpark Eldenveld 1ARNHEM
    20-09-1920:30211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys VR2GVC VR1Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    20-09-1921:000295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys 35+4Eldenia 35+3Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    20-09-1921:000295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys 35+5AZ 2000 - Elderveld 35+2Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    20-09-1921:00211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)Arnhemse Boys VR2Victoria '25 VR1Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1908:300253 Onder 12 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO12-4GDe Treffers JO12-1Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    21-09-1908:300265 Onder 11 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO11-4Eldenia JO11-3Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    21-09-1908:300275 Onder 9 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO9-1DTS Ede JO9-1GSportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1908:300275 Onder 9 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO9-2Angerlo Vooruit JO9-2Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1908:300275 Onder 9 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO9-3SKV JO9-2Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1908:300275 Onder 9 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO9-4Jonge Kracht JO9-2Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1908:300276 Onder 8 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO8-1DTS Ede JO8-1Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    21-09-1908:300276 Onder 8 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO8-4RKHVV JO8-4Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    21-09-1910:150263 Onder 10 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO10-2Advendo '57 JO10-1Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1910:150263 Onder 10 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO10-4RKHVV JO10-6GSportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1910:150263 Onder 10 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO10-5MASV JO10-1GSportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1910:300255 Onder 13 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO13-2DVOL JO13-2Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    21-09-1910:300265 Onder 11 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO11-1OSC JO11-1Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    21-09-1910:300265 Onder 11 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO11-5Bemmel SC JO11-3Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    21-09-1912:30244 Meiden Onder 13 competitie (najaar)Arnhemse Boys MO13-1ESA MO13-1Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1912:450228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)Arnhemse Boys JO15-1OVC'85 JO15-1Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    21-09-1912:450319 Onder 13 competitie (najaar A-cat)Arnhemse Boys JO13-1Robur et Velocitas JO13-1Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    21-09-1914:300243 Onder 14 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO14-3SDZZ JO14-2GSportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1914:450318 Onder 16 competitie (A-cat)Arnhemse Boys JO16-1Meern De JO16-1Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    21-09-1914:450243 Onder 14 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO14-1DCS JO14-1Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    21-09-1916:300225 Onder 19 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO19-1EMM JO19-1Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    21-09-1916:30239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Arnhemse Boys MO17-1OVC '85 MO17-1Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    22-09-1910:300519 Mannen Zondag reserveArnhemse Boys 3Westervoort 4Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    22-09-1914:300512 Mannen Zondag standaard (A-cat)Arnhemse Boys 1Eldenia 1Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    25-09-1918:300265 Onder 11 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO11-6ESA JO11-4Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    28-09-1908:300253 Onder 12 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO12-1Beuningse Boys JO12-1Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    28-09-1908:300253 Onder 12 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO12-3Orion JO12-3Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    28-09-1908:300253 Onder 12 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO12-5OSC JO12-3Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    28-09-1908:300265 Onder 11 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO11-3Orion JO11-2Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    28-09-1908:300263 Onder 10 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO10-3Eldenia JO10-1Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    28-09-1908:300263 Onder 10 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO10-6GEldenia JO10-4Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    28-09-1908:300276 Onder 8 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO8-2SDV Barneveld JO8-2Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    28-09-1908:300276 Onder 8 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO8-3GDVV JO8-3Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    28-09-1910:150263 Onder 10 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO10-1Blauw Geel'55 JO10-2Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    28-09-1910:150275 Onder 9 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO9-5VVO JO9-3Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    28-09-1910:300255 Onder 13 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO13-3Angeren JO13-1Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    28-09-1910:300265 Onder 11 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO11-2Westervoort JO11-1Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    28-09-1912:300233 Onder 16 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO16-2Ewijk JO16-1Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    28-09-1912:450243 Onder 14 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO14-2Paasberg De JO14-1Sportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM
    28-09-1915:000235 Onder 17 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO17-2Elistha JO17-2Sportpark De Schuytgraafveld 1ARNHEM
    28-09-1915:150235 Onder 17 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO17-1Beekbergen JO17-1Sportpark De Schuytgraafveld 3ARNHEM
    28-09-1915:150245 Onder 15 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO15-2GSV'38 JO15-1GSportpark De Schuytgraafveld 2ARNHEM