Wedstrijden

Datum AanvangstijdThuis teamUit teamScheidsrechterWedstrijdnummerVeldnaam verenigingAccommodatie naamPlaats
20-09-1718:30Angeren JO11-1Arnhemse Boys JO11-1014403Veld 2 hoofdveldSportpark De PoelANGEREN
23-09-1708:30Jonge Kracht JO13-3Arnhemse Boys JO13-686667veld 2Sportpark SchalkshofHUISSEN
23-09-1708:30Juliana '31 JO11-2Arnhemse Boys JO11-4971507-pupveldSportpark De BroeklandenMALDEN
23-09-1708:30AVW '66 JO11-1Arnhemse Boys JO11-710083249Sportpark HamerdenWESTERVOORT
23-09-1708:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9GST: Victoria'25/SCD'33 JO11-296650veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1708:30Blauw Wit JO11-4GArnhemse Boys JO11-1094909veld 3Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)NIJMEGEN
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO11-12Groessen JO11-294372veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-4Bataven JO9-2107400veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-5Lienden JO9-1104272veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-6DVOV JO9-2111245veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-7RKHVV JO9-3105821veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-8DTS Ede JO9-6104679veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-10ESA JO9-3105389veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1708:30ONA '53 JO9-4Arnhemse Boys JO9-111252981-veld 1Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
23-09-1708:30RKHVV JO9-4Arnhemse Boys JO9-12105147veld 3Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
23-09-1708:30OSC MO11-2Arnhemse Boys MO11-1127759veld 2Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
23-09-1709:00Redichem JO11-2Arnhemse Boys JO11-59437762Wilhelmina sportparkHEELSUM
23-09-1709:00SDOO JO9-1Arnhemse Boys JO9-31044622-veld 2Sportpark BretagneHETEREN
23-09-1709:00MASV JO9-2GArnhemse Boys JO9-9G111240veld 1Sportpark Malburgen-WestARNHEM
23-09-1709:45Trekvogels JO9-1Arnhemse Boys JO9-1106112veld 2Sportpark De KwakkenbergNIJMEGEN
23-09-1709:45VDZ JO9-2Arnhemse Boys JO9-213009223Sportpark 't CraneveltARNHEM
23-09-1710:00SV Otterlo JO15-1Arnhemse Boys JO15-27922328Sportpark KastanjebosOTTERLO
23-09-1710:00SKV JO15-3Arnhemse Boys JO15-580128SKV veld FSportpark De ZoomWAGENINGEN
23-09-1710:00VDZ JO13-2GArnhemse Boys JO13-285238kleedkamersSportpark 't CraneveltARNHEM
23-09-1710:00VDZ JO11-1Arnhemse Boys JO11-29921224Sportpark 't CraneveltARNHEM
23-09-1710:15Arnhemse Boys JO11-1AWC JO11-196382veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1710:15Arnhemse Boys JO11-3ESA JO11-299007veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1710:15Arnhemse Boys JO11-6SML JO11-598444veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1710:15Arnhemse Boys JO11-8DUNO D JO11-1G95619veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1710:15Arnhemse Boys MO13-1Redichem MO13-2121375veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1711:00Eldenia JO13-1GArnhemse Boys JO13-189046veld 1Sportpark EldenARNHEM
23-09-1712:15Arnhemse Boys JO13-3DVV JO13-286844veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1712:15Arnhemse Boys JO13-5MMASV JO13-185262veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1712:15Arnhemse Boys JO13-7Elistha JO13-390743veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1713:15Jonge Kracht JO15-2Arnhemse Boys JO15-380155veld 1Sportpark SchalkshofHUISSEN
23-09-1714:15Arnhemse Boys JO17-2Elistha JO17-276206veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1714:15Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4GESA JO15-482115veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1714:15Arnhemse Boys JO13-4SML JO13-589470veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1715:00DUNO D JO17-1Arnhemse Boys JO17-175854veld 2Sportpark De WaayenbergDOORWERTH
23-09-1716:15Arnhemse Boys JO17-3RKSV Driel JO17-274746veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
23-09-1716:15Arnhemse Boys JO15-1DVC '26 JO15-282858veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
24-09-1710:30Arnhemse Boys 3Elsweide 5125724veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
24-09-1714:30Arnhemse Boys 1Angeren 1M. (Mohammed) Benali (Scheidsrechter)17253veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
29-09-1719:30Eldenia 35+1Arnhemse Boys 35+11236871-veld 8Sportpark ElderveldARNHEM
29-09-1719:30Arnhemse Boys 35+2Arnhemia 35+1123660veld 1Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
29-09-1719:30SDOO 35+1Arnhemse Boys 35+31240061-veld 1Sportpark BretagneHETEREN
29-09-1719:30Arnhemse Boys 35+4AZ 2000 - Elderveld 35+2124672veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
29-09-1719:30Arnhemse Boys 35+5Jonge Kracht 35+2124897veld 1Sportpark EldenARNHEM
29-09-1720:00Arnhemse Boys 35+1AZ 2000 - Elderveld 35+11234131-veld 8Sportpark ElderveldARNHEM
29-09-1720:00Arnhemse Boys 35+2Jonge Kracht 35+1123661veld 1Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
29-09-1720:00Elistha 35+2Arnhemse Boys 35+31250561-veld 1Sportpark BretagneHETEREN
29-09-1720:00Eldenia 35+3Arnhemse Boys 35+4124275veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
29-09-1720:00Arnhemse Boys 35+5SDOO 35+2124898veld 1Sportpark EldenARNHEM
29-09-1720:30Paasberg De 35+1Arnhemse Boys 35+11236651-veld 8Sportpark ElderveldARNHEM
29-09-1720:30RKHVV 35+2Arnhemse Boys 35+2124837veld 1Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
29-09-1720:30Arnhemse Boys 35+3Valburg 35+11239491-veld 1Sportpark BretagneHETEREN
29-09-1720:30Arnhemse Boys 35+4Arnhemia 35+2124671veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
29-09-1720:30Eldenia 35+2Arnhemse Boys 35+5124268veld 1Sportpark EldenARNHEM
30-09-1708:30Bennekom JO13-4Arnhemse Boys JO13-386251veld 4Sportpark De EikelhofBENNEKOM
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO11-5Eldenia JO11-3100237veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1708:30Jonge Kracht JO11-2Arnhemse Boys JO11-696782veld 2Sportpark SchalkshofHUISSEN
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO11-7ESA JO11-696668veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1708:30Uchta JO11-1GArnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G98614veld 2Sportpark De HoekenIJZENDOORN
30-09-1708:30ESA JO11-11Arnhemse Boys JO11-1294722veld 6Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-1DVOL JO9-1111025veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-2Jonge Kracht JO9-2G108585veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-3Leones JO9-1105978veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1708:30OVC '85 JO9-3Arnhemse Boys JO9-81066584- Hoofdveld veld BSportpark De BilderbergOOSTERBEEK
30-09-1708:30OSC JO9-5Arnhemse Boys JO9-10110050veld 3Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-11Ede/Victoria vv JO9-1125299veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-12Jonge Kracht JO9-4108399veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1708:30Arnhemse Boys MO11-1Spero MO11-1127761veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1708:45Westervoort JO9-2GArnhemse Boys JO9-41042803-veld 3Sportpark NaederhuyseWESTERVOORT
30-09-1709:30DVOL JO11-1Arnhemse Boys JO11-197736veld 3Sportpark VossenpelsLENT
30-09-1709:30Arnhemse Boys JO9-9GBemmel SC JO9-3130708veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1709:45VDZ JO11-7Arnhemse Boys JO11-8959602. veld 10Sportpark 't CraneveltARNHEM
30-09-1709:45ONA '53 JO9-2Arnhemse Boys JO9-51053851-veld 1Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
30-09-1709:45VDZ JO9-4Arnhemse Boys JO9-71078863. veld 7Sportpark 't CraneveltARNHEM
30-09-1710:15Bataven JO9-2Arnhemse Boys JO9-61118274-veld 4Sportpark WalburgenGENDT
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO13-6Blauw Wit JO13-589955veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO11-2Bataven JO11-199508veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO11-4Brakkenstein JO11-194708veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO11-10Millingen SC JO11-396524veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO11-11v.v. Dieren JO11-3G98571veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1711:15VDZ JO13-9Arnhemse Boys JO13-7859763. veld 7Sportpark 't CraneveltARNHEM
30-09-1711:30SC Rheden JO15-1GArnhemse Boys JO15-181044veld 6Sportpark v.v. RhedenRHEDEN
30-09-1712:00Bataven MO13-1Arnhemse Boys MO13-11213593-veld 3Sportpark WalburgenGENDT
30-09-1712:15MASV JO13-1Arnhemse Boys JO13-486429veld 2Sportpark Malburgen-WestARNHEM
30-09-1712:30AZ 2000 - Elderveld JO17-1Arnhemse Boys JO17-3768662-veld 9Sportpark ElderveldARNHEM
30-09-1712:30Arnhemse Boys JO15-5OSC JO15-383184veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1712:30Arnhemse Boys JO13-1RKHVV JO13-1G90333veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1712:30Arnhemse Boys JO13-2SML JO13-387267veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1712:30RKSV Driel JO13-2Arnhemse Boys JO13-5M86371veld 1Sportpark DrielDRIEL
30-09-1712:45Eldenia JO17-3Arnhemse Boys JO17-278005veld 3Sportpark EldenARNHEM
30-09-1712:45Eldenia JO15-3MArnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4G83412veld 2Sportpark EldenARNHEM
30-09-1715:00Arnhemse Boys JO17-1OVC '85 JO17-275787veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1715:00Arnhemse Boys JO15-2Barneveld JO15-181334veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
30-09-1715:00Arnhemse Boys JO15-3RKHVV JO15-382557veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
01-10-1709:30Eldenia 4Arnhemse Boys 3125725veld 1Sportpark EldenARNHEM
01-10-1714:00Veluwezoom 1Arnhemse Boys 1173573- Hoofdveld DVOV/VeluwezoomSportpark De PinkenbergROZENDAAL
07-10-1708:30Bemmel SC JO11-4Arnhemse Boys JO11-596286veld 2Sportpark RessenRESSEN
07-10-1708:30Arnhemse Boys JO9-5Bennekom JO9-3108111veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1708:30Arnhemse Boys JO9-7VVO JO9-2105576veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1708:30Arnhemse Boys JO9-9GArnhemse Boys JO9-12106790veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1709:00Arnhemse Boys JO13-6Dodewaard JO13-2G87718veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1709:00Redichem JO11-1Arnhemse Boys JO11-2101346Veld 2- Hoofdveld RedichemWilhelmina sportparkHEELSUM
07-10-1709:00MASV JO11-3Arnhemse Boys JO11-1295496veld 2Sportpark Malburgen-WestARNHEM
07-10-1709:00Elistha JO9-1Arnhemse Boys JO9-21060087- Elistha veld 1Sportpark De PasELST GLD
07-10-1709:00Arnhemse Boys MO13-1DVV MO13-2121308veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1709:45Quick 1888 JO11-1Arnhemse Boys JO11-195547veld 3Sportpark De DennenNIJMEGEN
07-10-1709:45Groessen JO11-1Arnhemse Boys JO11-798566veld 2Sportpark HeggeakkersGROESSEN
07-10-1709:45PSV Nijmegen JO9-1Arnhemse Boys JO9-11083085-pupveldSportpark MariÌÇnboschNIJMEGEN
07-10-1710:15RKSV Driel JO13-3Arnhemse Boys JO13-785882veld 3Sportpark DrielDRIEL
07-10-1710:15Arnhemse Boys JO11-3Eldenia JO11-2100325veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1710:15Arnhemse Boys JO11-6SDOO JO11-196995veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1710:15Arnhemse Boys JO11-8RKHVV JO11-3100488veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1710:15Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9GDIO '30 JO11-397573veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1710:15Arnhemse Boys JO11-11SML JO11-699760veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1710:15Arnhemse Boys MO11-1Bataven MO11-1127827veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1710:30RKSV Driel JO15-1Arnhemse Boys JO15-280598veld 1Sportpark DrielDRIEL
07-10-1710:30WAVV JO9-1Arnhemse Boys JO9-11125300veld 2Sportpark Ketwich VerschuurWAGENINGEN
07-10-1711:00Eldenia JO15-4Arnhemse Boys JO15-579619veld 1Sportpark EldenARNHEM
07-10-1711:00DCS JO13-1Arnhemse Boys JO13-1878752- DCS veld 2Sportpark HengelderZEVENAAR
07-10-1711:00Spero JO9-4Arnhemse Boys JO9-41082634- Spero veld 4Sportpark De PasELST GLD
07-10-1711:15Arnhemse Boys JO9-8RKSV Driel JO9-3104434veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1711:15Arnhemse Boys JO9-10VVO JO9-3111742veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1711:30DVSG JO11-1Arnhemse Boys JO11-1099384veld 1Sportpark De Horst (Groesb.)GROESBEEK
07-10-1712:00Redichem JO17-1Arnhemse Boys JO17-177936Veld 4- RVW veld 3Wilhelmina sportparkHEELSUM
07-10-1712:15Arnhemse Boys JO13-2DTS Ede JO13-291952veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1712:15Arnhemse Boys JO13-3SML JO13-491087veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1712:15Arnhemse Boys JO13-5MArnhemse Boys JO13-488027veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1714:15Arnhemse Boys JO17-3VDZ JO17-674304veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1714:15Arnhemse Boys JO15-1MASV JO15-181178veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1714:15Arnhemse Boys JO15-3Groessen JO15-283806veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1715:00Spero JO15-3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4G816216- Spero veld 6Sportpark De PasELST GLD
07-10-1716:00Arnhemse Boys JO17-2ESA JO17-576369veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
08-10-1711:00Arnhemse Boys 2SC Rheden 250078veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
08-10-1711:00Arnhemse Boys 3Jeugd FC 5125726veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
08-10-1714:30Arnhemse Boys 1Westervoort 117519veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
DatumAanvangstijdAanduidingThuis teamUit teamWedstrijdnummerVeldnaam verenigingAccommodatie naamPlaats
20-09-1718:30B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 pouleAngeren JO11-1Arnhemse Boys JO11-1014403Veld 2 hoofdveldSportpark De PoelANGEREN
23-09-1708:300255 Onder 13 competitie (najaar)Jonge Kracht JO13-3Arnhemse Boys JO13-686667veld 2Sportpark SchalkshofHUISSEN
23-09-1708:300265 Onder 11 competitie (najaar)Juliana '31 JO11-2Arnhemse Boys JO11-4971507-pupveldSportpark De BroeklandenMALDEN
23-09-1708:300265 Onder 11 competitie (najaar)AVW '66 JO11-1Arnhemse Boys JO11-710083249Sportpark HamerdenWESTERVOORT
23-09-1708:300265 Onder 11 competitie (najaar)Blauw Wit JO11-4GArnhemse Boys JO11-1094909veld 3Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)NIJMEGEN
23-09-1708:300275 Onder 9 competitie (najaar)ONA '53 JO9-4Arnhemse Boys JO9-111252981-veld 1Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
23-09-1708:300275 Onder 9 competitie (najaar)RKHVV JO9-4Arnhemse Boys JO9-12105147veld 3Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
23-09-1708:30253 Meiden Onder 11 competitie (najaar)OSC MO11-2Arnhemse Boys MO11-1127759veld 2Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
23-09-1709:000265 Onder 11 competitie (najaar)Redichem JO11-2Arnhemse Boys JO11-59437762Wilhelmina sportparkHEELSUM
23-09-1709:000275 Onder 9 competitie (najaar)SDOO JO9-1Arnhemse Boys JO9-31044622-veld 2Sportpark BretagneHETEREN
23-09-1709:000275 Onder 9 competitie (najaar)MASV JO9-2GArnhemse Boys JO9-9G111240veld 1Sportpark Malburgen-WestARNHEM
23-09-1709:450275 Onder 9 competitie (najaar)Trekvogels JO9-1Arnhemse Boys JO9-1106112veld 2Sportpark De KwakkenbergNIJMEGEN
23-09-1709:450275 Onder 9 competitie (najaar)VDZ JO9-2Arnhemse Boys JO9-213009223Sportpark 't CraneveltARNHEM
23-09-1710:000245 Onder 15 competitie (najaar)SV Otterlo JO15-1Arnhemse Boys JO15-27922328Sportpark KastanjebosOTTERLO
23-09-1710:000245 Onder 15 competitie (najaar)SKV JO15-3Arnhemse Boys JO15-580128SKV veld FSportpark De ZoomWAGENINGEN
23-09-1710:000255 Onder 13 competitie (najaar)VDZ JO13-2GArnhemse Boys JO13-285238kleedkamersSportpark 't CraneveltARNHEM
23-09-1710:000265 Onder 11 competitie (najaar)VDZ JO11-1Arnhemse Boys JO11-29921224Sportpark 't CraneveltARNHEM
23-09-1711:000255 Onder 13 competitie (najaar)Eldenia JO13-1GArnhemse Boys JO13-189046veld 1Sportpark EldenARNHEM
23-09-1713:150245 Onder 15 competitie (najaar)Jonge Kracht JO15-2Arnhemse Boys JO15-380155veld 1Sportpark SchalkshofHUISSEN
23-09-1715:000235 Onder 17 competitie (najaar)DUNO D JO17-1Arnhemse Boys JO17-175854veld 2Sportpark De WaayenbergDOORWERTH
29-09-1719:300295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Eldenia 35+1Arnhemse Boys 35+11236871-veld 8Sportpark ElderveldARNHEM
29-09-1719:300295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)SDOO 35+1Arnhemse Boys 35+31240061-veld 1Sportpark BretagneHETEREN
29-09-1720:000295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Elistha 35+2Arnhemse Boys 35+31250561-veld 1Sportpark BretagneHETEREN
29-09-1720:000295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Eldenia 35+3Arnhemse Boys 35+4124275veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
29-09-1720:300295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Paasberg De 35+1Arnhemse Boys 35+11236651-veld 8Sportpark ElderveldARNHEM
29-09-1720:300295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)RKHVV 35+2Arnhemse Boys 35+2124837veld 1Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
29-09-1720:300295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Eldenia 35+2Arnhemse Boys 35+5124268veld 1Sportpark EldenARNHEM
30-09-1708:300255 Onder 13 competitie (najaar)Bennekom JO13-4Arnhemse Boys JO13-386251veld 4Sportpark De EikelhofBENNEKOM
30-09-1708:300265 Onder 11 competitie (najaar)Jonge Kracht JO11-2Arnhemse Boys JO11-696782veld 2Sportpark SchalkshofHUISSEN
30-09-1708:300265 Onder 11 competitie (najaar)Uchta JO11-1GArnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G98614veld 2Sportpark De HoekenIJZENDOORN
30-09-1708:300265 Onder 11 competitie (najaar)ESA JO11-11Arnhemse Boys JO11-1294722veld 6Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
30-09-1708:300275 Onder 9 competitie (najaar)OVC '85 JO9-3Arnhemse Boys JO9-81066584- Hoofdveld veld BSportpark De BilderbergOOSTERBEEK
30-09-1708:300275 Onder 9 competitie (najaar)OSC JO9-5Arnhemse Boys JO9-10110050veld 3Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
30-09-1708:450275 Onder 9 competitie (najaar)Westervoort JO9-2GArnhemse Boys JO9-41042803-veld 3Sportpark NaederhuyseWESTERVOORT
30-09-1709:300265 Onder 11 competitie (najaar)DVOL JO11-1Arnhemse Boys JO11-197736veld 3Sportpark VossenpelsLENT
30-09-1709:450265 Onder 11 competitie (najaar)VDZ JO11-7Arnhemse Boys JO11-8959602. veld 10Sportpark 't CraneveltARNHEM
30-09-1709:450275 Onder 9 competitie (najaar)ONA '53 JO9-2Arnhemse Boys JO9-51053851-veld 1Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
30-09-1709:450275 Onder 9 competitie (najaar)VDZ JO9-4Arnhemse Boys JO9-71078863. veld 7Sportpark 't CraneveltARNHEM
30-09-1710:150275 Onder 9 competitie (najaar)Bataven JO9-2Arnhemse Boys JO9-61118274-veld 4Sportpark WalburgenGENDT
30-09-1711:150255 Onder 13 competitie (najaar)VDZ JO13-9Arnhemse Boys JO13-7859763. veld 7Sportpark 't CraneveltARNHEM
30-09-1711:300245 Onder 15 competitie (najaar)SC Rheden JO15-1GArnhemse Boys JO15-181044veld 6Sportpark v.v. RhedenRHEDEN
30-09-1712:00245 Meiden Onder 13 competitie 7x7 (najaar)Bataven MO13-1Arnhemse Boys MO13-11213593-veld 3Sportpark WalburgenGENDT
30-09-1712:150255 Onder 13 competitie (najaar)MASV JO13-1Arnhemse Boys JO13-486429veld 2Sportpark Malburgen-WestARNHEM
30-09-1712:300235 Onder 17 competitie (najaar)AZ 2000 - Elderveld JO17-1Arnhemse Boys JO17-3768662-veld 9Sportpark ElderveldARNHEM
30-09-1712:300255 Onder 13 competitie (najaar)RKSV Driel JO13-2Arnhemse Boys JO13-5M86371veld 1Sportpark DrielDRIEL
30-09-1712:450235 Onder 17 competitie (najaar)Eldenia JO17-3Arnhemse Boys JO17-278005veld 3Sportpark EldenARNHEM
30-09-1712:450245 Onder 15 competitie (najaar)Eldenia JO15-3MArnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4G83412veld 2Sportpark EldenARNHEM
01-10-1709:300519 Mannen Zondag reserveEldenia 4Arnhemse Boys 3125725veld 1Sportpark EldenARNHEM
01-10-1714:000512 Mannen Zondag standaard (A-cat)Veluwezoom 1Arnhemse Boys 1173573- Hoofdveld DVOV/VeluwezoomSportpark De PinkenbergROZENDAAL
07-10-1708:300265 Onder 11 competitie (najaar)Bemmel SC JO11-4Arnhemse Boys JO11-596286veld 2Sportpark RessenRESSEN
07-10-1708:300275 Onder 9 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO9-9GArnhemse Boys JO9-12106790veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1709:000265 Onder 11 competitie (najaar)Redichem JO11-1Arnhemse Boys JO11-2101346Veld 2- Hoofdveld RedichemWilhelmina sportparkHEELSUM
07-10-1709:000265 Onder 11 competitie (najaar)MASV JO11-3Arnhemse Boys JO11-1295496veld 2Sportpark Malburgen-WestARNHEM
07-10-1709:000275 Onder 9 competitie (najaar)Elistha JO9-1Arnhemse Boys JO9-21060087- Elistha veld 1Sportpark De PasELST GLD
07-10-1709:450265 Onder 11 competitie (najaar)Quick 1888 JO11-1Arnhemse Boys JO11-195547veld 3Sportpark De DennenNIJMEGEN
07-10-1709:450265 Onder 11 competitie (najaar)Groessen JO11-1Arnhemse Boys JO11-798566veld 2Sportpark HeggeakkersGROESSEN
07-10-1709:450275 Onder 9 competitie (najaar)PSV Nijmegen JO9-1Arnhemse Boys JO9-11083085-pupveldSportpark MariÌÇnboschNIJMEGEN
07-10-1710:150255 Onder 13 competitie (najaar)RKSV Driel JO13-3Arnhemse Boys JO13-785882veld 3Sportpark DrielDRIEL
07-10-1710:300245 Onder 15 competitie (najaar)RKSV Driel JO15-1Arnhemse Boys JO15-280598veld 1Sportpark DrielDRIEL
07-10-1710:300275 Onder 9 competitie (najaar)WAVV JO9-1Arnhemse Boys JO9-11125300veld 2Sportpark Ketwich VerschuurWAGENINGEN
07-10-1711:000245 Onder 15 competitie (najaar)Eldenia JO15-4Arnhemse Boys JO15-579619veld 1Sportpark EldenARNHEM
07-10-1711:000255 Onder 13 competitie (najaar)DCS JO13-1Arnhemse Boys JO13-1878752- DCS veld 2Sportpark HengelderZEVENAAR
07-10-1711:000275 Onder 9 competitie (najaar)Spero JO9-4Arnhemse Boys JO9-41082634- Spero veld 4Sportpark De PasELST GLD
07-10-1711:300265 Onder 11 competitie (najaar)DVSG JO11-1Arnhemse Boys JO11-1099384veld 1Sportpark De Horst (Groesb.)GROESBEEK
07-10-1712:000235 Onder 17 competitie (najaar)Redichem JO17-1Arnhemse Boys JO17-177936Veld 4- RVW veld 3Wilhelmina sportparkHEELSUM
07-10-1712:150255 Onder 13 competitie (najaar)Arnhemse Boys JO13-5MArnhemse Boys JO13-488027veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
07-10-1715:000245 Onder 15 competitie (najaar)Spero JO15-3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4G816216- Spero veld 6Sportpark De PasELST GLD
DatumAanvangstijdThuis teamUit teamWedstrijdnummerScheidsrechterVeldnaam verenigingKleedkamer thuisKleedkamer uit
23-09-1708:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9GST: Victoria'25/SCD'33 JO11-296650
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO11-12Groessen JO11-294372
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-4Bataven JO9-2107400
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-5Lienden JO9-1104272
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-6DVOV JO9-2111245
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-7RKHVV JO9-3105821
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-8DTS Ede JO9-6104679
23-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-10ESA JO9-3105389
23-09-1710:15Arnhemse Boys JO11-1AWC JO11-196382
23-09-1710:15Arnhemse Boys JO11-3ESA JO11-299007
23-09-1710:15Arnhemse Boys JO11-6SML JO11-598444
23-09-1710:15Arnhemse Boys JO11-8DUNO D JO11-1G95619
23-09-1710:15Arnhemse Boys MO13-1Redichem MO13-2121375
23-09-1712:15Arnhemse Boys JO13-3DVV JO13-286844
23-09-1712:15Arnhemse Boys JO13-5MMASV JO13-185262
23-09-1712:15Arnhemse Boys JO13-7Elistha JO13-390743
23-09-1714:15Arnhemse Boys JO17-2Elistha JO17-276206
23-09-1714:15Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4GESA JO15-482115
23-09-1714:15Arnhemse Boys JO13-4SML JO13-589470
23-09-1716:15Arnhemse Boys JO17-3RKSV Driel JO17-274746
23-09-1716:15Arnhemse Boys JO15-1DVC '26 JO15-282858
24-09-1710:30Arnhemse Boys 3Elsweide 5125724
24-09-1714:30Arnhemse Boys 1Angeren 117253M. (Mohammed) Benali (Scheidsrechter)
29-09-1719:30Arnhemse Boys 35+2Arnhemia 35+1123660
29-09-1719:30Arnhemse Boys 35+4AZ 2000 - Elderveld 35+2124672
29-09-1719:30Arnhemse Boys 35+5Jonge Kracht 35+2124897
29-09-1720:00Arnhemse Boys 35+1AZ 2000 - Elderveld 35+1123413
29-09-1720:00Arnhemse Boys 35+2Jonge Kracht 35+1123661
29-09-1720:00Arnhemse Boys 35+5SDOO 35+2124898
29-09-1720:30Arnhemse Boys 35+3Valburg 35+1123949
29-09-1720:30Arnhemse Boys 35+4Arnhemia 35+2124671
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO11-5Eldenia JO11-3100237
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO11-7ESA JO11-696668
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-1DVOL JO9-1111025
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-2Jonge Kracht JO9-2G108585
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-3Leones JO9-1105978
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-11Ede/Victoria vv JO9-1125299
30-09-1708:30Arnhemse Boys JO9-12Jonge Kracht JO9-4108399
30-09-1708:30Arnhemse Boys MO11-1Spero MO11-1127761
30-09-1709:30Arnhemse Boys JO9-9GBemmel SC JO9-3130708
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO13-6Blauw Wit JO13-589955
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO11-2Bataven JO11-199508
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO11-4Brakkenstein JO11-194708
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO11-10Millingen SC JO11-396524
30-09-1710:30Arnhemse Boys JO11-11v.v. Dieren JO11-3G98571
30-09-1712:30Arnhemse Boys JO15-5OSC JO15-383184
30-09-1712:30Arnhemse Boys JO13-1RKHVV JO13-1G90333
30-09-1712:30Arnhemse Boys JO13-2SML JO13-387267
30-09-1715:00Arnhemse Boys JO17-1OVC '85 JO17-275787
30-09-1715:00Arnhemse Boys JO15-2Barneveld JO15-181334
30-09-1715:00Arnhemse Boys JO15-3RKHVV JO15-382557
07-10-1708:30Arnhemse Boys JO9-5Bennekom JO9-3108111
07-10-1708:30Arnhemse Boys JO9-7VVO JO9-2105576
07-10-1708:30Arnhemse Boys JO9-9GArnhemse Boys JO9-12106790
07-10-1709:00Arnhemse Boys JO13-6Dodewaard JO13-2G87718
07-10-1709:00Arnhemse Boys MO13-1DVV MO13-2121308
07-10-1710:15Arnhemse Boys JO11-3Eldenia JO11-2100325
07-10-1710:15Arnhemse Boys JO11-6SDOO JO11-196995
07-10-1710:15Arnhemse Boys JO11-8RKHVV JO11-3100488
07-10-1710:15Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9GDIO '30 JO11-397573
07-10-1710:15Arnhemse Boys JO11-11SML JO11-699760
07-10-1710:15Arnhemse Boys MO11-1Bataven MO11-1127827
07-10-1711:15Arnhemse Boys JO9-8RKSV Driel JO9-3104434
07-10-1711:15Arnhemse Boys JO9-10VVO JO9-3111742
07-10-1712:15Arnhemse Boys JO13-2DTS Ede JO13-291952
07-10-1712:15Arnhemse Boys JO13-3SML JO13-491087
07-10-1712:15Arnhemse Boys JO13-5MArnhemse Boys JO13-488027
07-10-1714:15Arnhemse Boys JO17-3VDZ JO17-674304
07-10-1714:15Arnhemse Boys JO15-1MASV JO15-181178
07-10-1714:15Arnhemse Boys JO15-3Groessen JO15-283806
07-10-1716:00Arnhemse Boys JO17-2ESA JO17-576369
08-10-1711:00Arnhemse Boys 2SC Rheden 250078
08-10-1711:00Arnhemse Boys 3Jeugd FC 5125726
08-10-1714:30Arnhemse Boys 1Westervoort 117519