Wedstrijden

DatumTijdCategorieThuisteamUitteamVeldPlaats
25-04-1920:000512 Mannen Zondag standaard (A-cat)Arnhemse Boys 1DVOL 1veld 1ARNHEM
03-05-1919:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+3AZ 2000 - Elderveld 35+11-veld 8ARNHEM
03-05-1919:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+5AZ 2000 - Elderveld 35+21-veld 8ARNHEM
03-05-1920:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+3Arnhemia 35+11-veld 8ARNHEM
03-05-1920:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+3AZ 2000 - Elderveld 35+1veld 1ARNHEM
03-05-1920:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+5Jonge Kracht 35+11-veld 8ARNHEM
03-05-1921:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+1RKHVV 35+28- OBW hoofdveldZEVENAAR
04-05-1908:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO11-3Fortissimo JO11-1veld 1ARNHEM
04-05-1908:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO10-1DVC '26 JO10-1veld 2ARNHEM
04-05-1908:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO10-4DVOV JO10-1veld 3ARNHEM
04-05-1908:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO9-3DCS JO9-1veld 2ARNHEM
04-05-1908:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO9-5VDZ JO9-6Gveld 2ARNHEM
04-05-1908:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO9-6DVOV JO9-4Gveld 2ARNHEM
04-05-1910:300257 Onder 13 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO13-3Valburg JO13-1veld 2ARNHEM
04-05-1910:300254 Onder 12 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO12-3SKV JO12-2veld 1ARNHEM
04-05-1910:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO11-1AWC JO11-1veld 1ARNHEM
04-05-1912:450229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)Arnhemse Boys JO15-1DIO '30 JO15-1veld 2ARNHEM
04-05-1912:45241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys MO15-1Longa '30 MO15-1veld 1ARNHEM
04-05-1915:000227 Onder 19 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO19-1SML JO19-4veld 2ARNHEM
04-05-1915:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO17-2VDZ JO17-7veld 1ARNHEM
04-05-1915:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO17-3SC Rheden JO17-2veld 3ARNHEM
DatumTijdCategorieThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
24-04-1918:300254 Onder 12 competitie (voorjaar)DZC'68 JO12-4GArnhemse Boys JO12-4GSportpark Zuid (ingang 2)DOETINCHEM
28-04-1910:000519 Mannen Zondag reserveRKHVV 5Arnhemse Boys 2Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
02-05-1919:000519 Mannen Zondag reserveVDZ 4Arnhemse Boys 2Sportpark 't CraneveltARNHEM
03-05-1919:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+3Arnhemse Boys 35+3Sportpark EldenARNHEM
03-05-1920:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)OBW 35+2Arnhemse Boys 35+1Sportpark HengelderZEVENAAR
03-05-1920:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Paasberg De 35+1Arnhemse Boys 35+5Sportpark ElderveldARNHEM
03-05-1920:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+2Arnhemse Boys 35+1Sportpark HengelderZEVENAAR
03-05-1920:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+3Arnhemse Boys 35+3Sportpark ElderveldARNHEM
03-05-1920:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemia 35+1Arnhemse Boys 35+3Sportpark EldenARNHEM
04-05-1908:300254 Onder 12 competitie (voorjaar)Eldenia JO12-3Arnhemse Boys JO12-5Sportpark EldenARNHEM
04-05-1908:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)SKV JO10-4Arnhemse Boys JO10-5Sportpark De ZoomWAGENINGEN
04-05-1908:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)ESA JO10-4Arnhemse Boys JO10-6GSportcentrum RijkerswoerdARNHEM
04-05-1908:300304 Onder 8 competitie (voorjaar)DTS Ede JO8-1Arnhemse Boys JO8-1Sportpark InschotenEDE GLD
04-05-1908:300304 Onder 8 competitie (voorjaar)Blauw Wit JO8-2Arnhemse Boys JO8-2Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)NIJMEGEN
04-05-1908:300304 Onder 8 competitie (voorjaar)DVC 26 JO8-2GArnhemse Boys JO8-3GSportpark De NevelhorstDIDAM
04-05-1909:000254 Onder 12 competitie (voorjaar)Redichem JO12-1Arnhemse Boys JO12-2Wilhelmina sportparkHEELSUM
04-05-1909:000254 Onder 12 competitie (voorjaar)Elistha JO12-2Arnhemse Boys JO12-4GSportpark De PasELST GLD
04-05-1909:000264 Onder 10 competitie (voorjaar)Elsweide JO10-3Arnhemse Boys JO10-7Sportpark ElsweideARNHEM
04-05-1909:000304 Onder 8 competitie (voorjaar)Elistha JO8-2Arnhemse Boys JO8-4Sportpark De PasELST GLD
04-05-1909:450267 Onder 11 competitie (voorjaar)DVOL JO11-4Arnhemse Boys JO11-6Sportpark VossenpelsLENT
04-05-1910:000277 Onder 9 competitie (voorjaar)RKHVV JO9-5Arnhemse Boys JO9-4Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
04-05-1910:150257 Onder 13 competitie (voorjaar)DVOV JO13-1Arnhemse Boys JO13-1Sportpark De PinkenbergROZENDAAL
04-05-1911:300254 Onder 12 competitie (voorjaar)OSC JO12-1Arnhemse Boys JO12-1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
04-05-1911:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)Eldenia JO10-2Arnhemse Boys JO10-3Sportpark EldenARNHEM
04-05-1913:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)SVHA JO17-1Arnhemse Boys JO17-1Sportpark De ZandakkersHERVELD
04-05-1913:00241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)Bennekom MO15-1Arnhemse Boys MO15-2Sportpark De EikelhofBENNEKOM
04-05-1913:150264 Onder 10 competitie (voorjaar)DIO '30 JO10-1Arnhemse Boys JO10-2Sportpark De GelenbergAFFERDEN GLD
05-05-1909:300519 Mannen Zondag reserveEldenia 5Arnhemse Boys 2Sportpark EldenARNHEM
DatumTijdCategorieThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
24-04-1918:300254 Onder 12 competitie (voorjaar)DZC'68 JO12-4GArnhemse Boys JO12-4GSportpark Zuid (ingang 2)DOETINCHEM
25-04-1920:000512 Mannen Zondag standaard (A-cat)Arnhemse Boys 1DVOL 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1910:000519 Mannen Zondag reserveRKHVV 5Arnhemse Boys 2Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
02-05-1919:000519 Mannen Zondag reserveVDZ 4Arnhemse Boys 2Sportpark 't CraneveltARNHEM
03-05-1919:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+3Arnhemse Boys 35+3Sportpark EldenARNHEM
03-05-1919:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+3AZ 2000 - Elderveld 35+1Sportpark ElderveldARNHEM
03-05-1919:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+5AZ 2000 - Elderveld 35+2Sportpark ElderveldARNHEM
03-05-1920:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)OBW 35+2Arnhemse Boys 35+1Sportpark HengelderZEVENAAR
03-05-1920:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+3Arnhemia 35+1Sportpark ElderveldARNHEM
03-05-1920:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+3AZ 2000 - Elderveld 35+1Sportpark EldenARNHEM
03-05-1920:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Paasberg De 35+1Arnhemse Boys 35+5Sportpark ElderveldARNHEM
03-05-1920:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+2Arnhemse Boys 35+1Sportpark HengelderZEVENAAR
03-05-1920:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+3Arnhemse Boys 35+3Sportpark ElderveldARNHEM
03-05-1920:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemia 35+1Arnhemse Boys 35+3Sportpark EldenARNHEM
03-05-1920:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+5Jonge Kracht 35+1Sportpark ElderveldARNHEM
03-05-1921:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+1RKHVV 35+2Sportpark HengelderZEVENAAR
04-05-1908:300254 Onder 12 competitie (voorjaar)Eldenia JO12-3Arnhemse Boys JO12-5Sportpark EldenARNHEM
04-05-1908:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO11-3Fortissimo JO11-1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1908:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO10-1DVC '26 JO10-1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1908:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO10-4DVOV JO10-1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1908:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)SKV JO10-4Arnhemse Boys JO10-5Sportpark De ZoomWAGENINGEN
04-05-1908:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)ESA JO10-4Arnhemse Boys JO10-6GSportcentrum RijkerswoerdARNHEM
04-05-1908:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO9-3DCS JO9-1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1908:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO9-5VDZ JO9-6GSportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1908:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO9-6DVOV JO9-4GSportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1908:300304 Onder 8 competitie (voorjaar)DTS Ede JO8-1Arnhemse Boys JO8-1Sportpark InschotenEDE GLD
04-05-1908:300304 Onder 8 competitie (voorjaar)Blauw Wit JO8-2Arnhemse Boys JO8-2Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)NIJMEGEN
04-05-1908:300304 Onder 8 competitie (voorjaar)DVC 26 JO8-2GArnhemse Boys JO8-3GSportpark De NevelhorstDIDAM
04-05-1909:000254 Onder 12 competitie (voorjaar)Redichem JO12-1Arnhemse Boys JO12-2Wilhelmina sportparkHEELSUM
04-05-1909:000254 Onder 12 competitie (voorjaar)Elistha JO12-2Arnhemse Boys JO12-4GSportpark De PasELST GLD
04-05-1909:000264 Onder 10 competitie (voorjaar)Elsweide JO10-3Arnhemse Boys JO10-7Sportpark ElsweideARNHEM
04-05-1909:000304 Onder 8 competitie (voorjaar)Elistha JO8-2Arnhemse Boys JO8-4Sportpark De PasELST GLD
04-05-1909:450267 Onder 11 competitie (voorjaar)DVOL JO11-4Arnhemse Boys JO11-6Sportpark VossenpelsLENT
04-05-1910:000277 Onder 9 competitie (voorjaar)RKHVV JO9-5Arnhemse Boys JO9-4Sportpark De BlauwenburchtHUISSEN
04-05-1910:150257 Onder 13 competitie (voorjaar)DVOV JO13-1Arnhemse Boys JO13-1Sportpark De PinkenbergROZENDAAL
04-05-1910:300257 Onder 13 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO13-3Valburg JO13-1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1910:300254 Onder 12 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO12-3SKV JO12-2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1910:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO11-1AWC JO11-1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1911:300254 Onder 12 competitie (voorjaar)OSC JO12-1Arnhemse Boys JO12-1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
04-05-1911:300264 Onder 10 competitie (voorjaar)Eldenia JO10-2Arnhemse Boys JO10-3Sportpark EldenARNHEM
04-05-1912:450229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)Arnhemse Boys JO15-1DIO '30 JO15-1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1912:45241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys MO15-1Longa '30 MO15-1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1913:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)SVHA JO17-1Arnhemse Boys JO17-1Sportpark De ZandakkersHERVELD
04-05-1913:00241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)Bennekom MO15-1Arnhemse Boys MO15-2Sportpark De EikelhofBENNEKOM
04-05-1913:150264 Onder 10 competitie (voorjaar)DIO '30 JO10-1Arnhemse Boys JO10-2Sportpark De GelenbergAFFERDEN GLD
04-05-1915:000227 Onder 19 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO19-1SML JO19-4Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1915:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO17-2VDZ JO17-7Sportpark De SchuytgraafARNHEM
04-05-1915:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO17-3SC Rheden JO17-2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
05-05-1909:300519 Mannen Zondag reserveEldenia 5Arnhemse Boys 2Sportpark EldenARNHEM