Wedstrijden

datumAanvangstijdThuis teamUit teamWedstrijdnummerScheidsrechterVeldnaam verenigingKleedkamer thuisKleedkamer uit
18-04-1818:00Arnhemse Boys JO9-2Spero JO9-1141388veld 2
20-04-1819:30Arnhemse Boys 35+3RKHVV 35+21913902- Arnhemia veld 2
20-04-1819:30Arnhemse Boys 35+5Jonge Kracht 35+2192239veld 1
20-04-1820:00Arnhemse Boys 35+1Jonge Kracht 35+1190862veld 3
20-04-1820:00Arnhemse Boys 35+3SDOO 35+21913892- Arnhemia veld 2
20-04-1820:30Arnhemse Boys 35+4Arnhemse Boys 35+1192025veld 3
20-04-1820:30Arnhemse Boys 35+5AZ 2000 - Elderveld 35+2192241veld 1
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO11-11Oranje Blauw JO11-2185085veld 3
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-2De Treffers JO9-1141389veld 1
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-6VDZ JO9-5G139719veld 1
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-8OVC '85 JO9-4141142veld 1
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-12Blauw Wit JO9-6188644veld 1
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO8-2Excelsior Z. JO8-1178486veld 2
21-04-1808:30Arnhemse Boys MO13-1Redichem MO13-2163800veld 3
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO13-6VDZ JO13-7150792veld 3
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-1RKHVV JO11-1G184847veld 2
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-2Union JO11-2149232veld 1
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-3Arnhemse Boys JO11-4179954veld 1
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-7Bataven JO11-4171871veld 2
21-04-1812:30Arnhemse Boys JO15-2Advendo '57 JO15-1166135veld 3
21-04-1812:30Arnhemse Boys JO13-3Bennekom JO13-3156198veld 2
21-04-1812:30Arnhemse Boys JO13-4VDZ JO13-6M153769veld 1
21-04-1814:45Arnhemse Boys JO17-3RKSV Driel JO17-2139282veld 2
21-04-1814:45Arnhemse Boys JO15-5DVV JO15-6182994veld 1
22-04-1810:30Arnhemse Boys 3Spero 6125742veld 2
22-04-1814:30Arnhemse Boys 1Eendracht Arnhem 120377B.G.W. (Bennie) Mulder (Scheidsrechter)veld 1
24-04-1818:30Arnhemse Boys JO9-1DVOV JO9-1164130veld 2
24-04-1818:30Arnhemse Boys JO9-8Spero JO9-5141144veld 2
25-04-1818:30Arnhemse Boys JO13-3Spero JO13-3156197veld 1
25-04-1819:00Arnhemse Boys JO14-1Bemmel SC JO14-1139852veld 3
25-04-1819:00Arnhemse Boys JO13-4Fortissimo JO13-4153768veld 1
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO11-8Bennekom JO11-5183894veld 1
28-04-1808:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9GEldenia JO11-4183886veld 1
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO11-10Kesteren JO11-1147348veld 3
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO11-11Germania JO11-1185086veld 3
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-4Westervoort JO9-1146547veld 2
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-5RKSV Driel JO9-1168598veld 2
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-6MASV JO9-1139716veld 2
28-04-1810:00Arnhemse Boys JO9-3Jonge Kracht JO9-2G194322veld 2
28-04-1810:30Arnhemse Boys JO13-2ESA JO13-3183264veld 3
28-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-3VDZ JO11-1188506veld 2
28-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-4DCS JO11-1179968veld 1
28-04-1810:30Arnhemse Boys MO13-1DVOV MO13-1163801veld 1
28-04-1812:30Arnhemse Boys JO13-1SC Rheden JO13-1G174536veld 2
28-04-1812:30Arnhemse Boys JO13-7HC '03 JO13-3G185884veld 1
28-04-1812:30Arnhemse Boys MO15-1Ewijk MO15-1160220veld 3
28-04-1815:00Arnhemse Boys JO17-1Elistha JO17-1144044veld 2
28-04-1815:00Arnhemse Boys JO15-1Juliana '31 JO15-2171113N.J.M. (Nico) Evers (Scheidsrechter)veld 1
28-04-1815:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4GOSC JO15-4152233veld 3
datumAanvangstijdAanduidingThuis teamUit teamWedstrijdnummerVeldnaam verenigingAccommodatie naamPlaats
18-04-1818:000267 Onder 11 competitie (voorjaar)Union JO11-4Arnhemse Boys JO11-7171877veld 2Sportpark De KluisMALDEN
18-04-1818:00254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)OSC MO11-2Arnhemse Boys MO11-1140996veld 1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
19-04-1818:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)Spero JO9-7Arnhemse Boys JO9-121533724- Spero veld 4Sportpark De PasELST GLD
20-04-1819:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+1Arnhemse Boys 35+1191098veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
20-04-1819:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Jonge Kracht 35+1Arnhemse Boys 35+4191724veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
20-04-1820:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+1Arnhemse Boys 35+4191103veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
20-04-1820:000296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Eldenia 35+2Arnhemse Boys 35+5191695veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
20-04-1820:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemia 35+2Arnhemse Boys 35+31915062- Arnhemia veld 2Sportpark De BakenhofARNHEM
20-04-1820:300296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)Arnhemse Boys 35+4Arnhemse Boys 35+1192025veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
21-04-1808:300257 Onder 13 competitie (voorjaar)Jonge Kracht JO13-1Arnhemse Boys JO13-1174495veld 2Sportpark SchalkshofHUISSEN
21-04-1808:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)ESA JO11-6Arnhemse Boys JO11-6162811veld 6Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
21-04-1808:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)ONA '53 JO11-2Arnhemse Boys JO11-81839232-veld 2Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
21-04-1808:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)SKV JO11-3Arnhemse Boys JO11-10147371SKV veld FSportpark De ZoomWAGENINGEN
21-04-1808:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)v.v. Dieren JO9-1Arnhemse Boys JO9-3150218Hoofdveld (Dieren+Dierense BoysSportpark Het NieuwlandDIEREN
21-04-1808:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)SJO Rijnland - Gelders Eiland JO9-3Arnhemse Boys JO9-9G168958veld 2Sportpark De 's GravenwaardTOLKAMER
21-04-1808:30241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)Bennekom MO15-1Arnhemse Boys MO15-1160240veld 3Sportpark De EikelhofBENNEKOM
21-04-1809:000267 Onder 11 competitie (voorjaar)Excelsior Z. JO11-2Arnhemse Boys JO11-12172088veld 1Sportpark De LeijgraafZETTEN
21-04-1809:300257 Onder 13 competitie (voorjaar)ST: SVO '68/VVLK JO13-1Arnhemse Boys JO13-2183319veld 2Sportpark De KempkesOOIJ
21-04-1809:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)MASV JO11-2Arnhemse Boys JO11-5175160veld 1Sportpark Malburgen-WestARNHEM
21-04-1809:45254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)ONA '53 MO11-1Arnhemse Boys MO11-11409502-veld 2Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
21-04-1810:000267 Onder 11 competitie (voorjaar)Arnhemia JO11-2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G1839012- Arnhemia veld 2Sportpark De BakenhofARNHEM
21-04-1810:000277 Onder 9 competitie (voorjaar)Jonge Kracht JO9-2GArnhemse Boys JO9-4146578veld 2Sportpark SchalkshofHUISSEN
21-04-1810:150304 Onder 8 competitie (voorjaar)Spero JO8-2Arnhemse Boys JO8-11647884- Spero veld 4Sportpark De PasELST GLD
21-04-1810:300247 Onder 15 competitie (voorjaar)SKV JO15-1GArnhemse Boys JO15-1171075SKV veld BSportpark De ZoomWAGENINGEN
21-04-1810:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)Arnhemse Boys JO11-3Arnhemse Boys JO11-4179954veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1811:000257 Onder 13 competitie (voorjaar)Groessen JO13-2Arnhemse Boys JO13-7185881veld 2Sportpark HeggeakkersGROESSEN
21-04-1811:000277 Onder 9 competitie (voorjaar)Bennekom JO9-1Arnhemse Boys JO9-1164114veld 7ASportpark De EikelhofBENNEKOM
21-04-1811:300244 Onder 14 competitie (voorjaar)ATC'65 JO14-1Arnhemse Boys JO14-1139832veld 3Sportpark SlangenbeekHENGELO OV
21-04-1812:300247 Onder 15 competitie (voorjaar)ESA JO15-7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4G152209veld 2Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
21-04-1813:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)v.v. Dieren JO17-2Arnhemse Boys JO17-1144033veld 6 v.v. DierenSportpark Het NieuwlandDIEREN
21-04-1814:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)VDZ JO17-3Arnhemse Boys JO17-21759004. veld 6Sportpark 't CraneveltARNHEM
24-04-1818:300257 Onder 13 competitie (voorjaar)Eldenia JO13-3Arnhemse Boys JO13-6150833veld 2Sportpark EldenARNHEM
28-04-1808:300267 Onder 11 competitie (voorjaar)ESA JO11-3Arnhemse Boys JO11-5175181veld 6Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
28-04-1808:300304 Onder 8 competitie (voorjaar)Woezik JO8-2Arnhemse Boys JO8-1164767veld 4Sportpark WoezikWIJCHEN
28-04-1809:000267 Onder 11 competitie (voorjaar)Redichem JO11-3Arnhemse Boys JO11-12172074Veld 2- Hoofdveld RedichemWilhelmina sportparkHEELSUM
28-04-1809:300277 Onder 9 competitie (voorjaar)Elistha JO9-2Arnhemse Boys JO9-111690369- Elistha veld 2Sportpark De PasELST GLD
28-04-1810:000247 Onder 15 competitie (voorjaar)Bennekom JO15-6Arnhemse Boys JO15-5183008veld 1Sportpark De EikelhofBENNEKOM
28-04-1810:150267 Onder 11 competitie (voorjaar)Spero JO11-1Arnhemse Boys JO11-11848812- Spero veld 2Sportpark De PasELST GLD
28-04-1813:300237 Onder 17 competitie (voorjaar)Orion JO17-7Arnhemse Boys JO17-31392993-veld 3Sportpark MariÌÇnboschNIJMEGEN
28-04-1815:000237 Onder 17 competitie (voorjaar)Redichem JO17-2Arnhemse Boys JO17-2175856Veld 2- Hoofdveld RedichemWilhelmina sportparkHEELSUM
28-04-1815:000247 Onder 15 competitie (voorjaar)SKV JO15-2Arnhemse Boys JO15-2166118SKV veld FSportpark De ZoomWAGENINGEN
29-04-1813:000519 Mannen Zondag reserveElsweide 2Arnhemse Boys 247049veld 1Sportpark ElsweideARNHEM
29-04-1814:000512 Mannen Zondag standaard (A-cat)Elistha 1Arnhemse Boys 11938497- Elistha veld 1Sportpark De PasELST GLD
datumAanvangstijdThuis teamUit teamScheidsrechterWedstrijdnummerVeldnaam verenigingAccommodatie naamPlaats
18-04-1818:00Union JO11-4Arnhemse Boys JO11-7171877veld 2Sportpark De KluisMALDEN
18-04-1818:00Arnhemse Boys JO9-2Spero JO9-1141388veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
18-04-1818:00OSC MO11-2Arnhemse Boys MO11-1140996veld 1Sportpark Nieuw BalverenNIJMEGEN
19-04-1818:30Spero JO9-7Arnhemse Boys JO9-121533724- Spero veld 4Sportpark De PasELST GLD
20-04-1819:30Eldenia 35+1Arnhemse Boys 35+1191098veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
20-04-1819:30Arnhemse Boys 35+3RKHVV 35+21913902- Arnhemia veld 2Sportpark De BakenhofARNHEM
20-04-1819:30Jonge Kracht 35+1Arnhemse Boys 35+4191724veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
20-04-1819:30Arnhemse Boys 35+5Jonge Kracht 35+2192239veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
20-04-1820:00Arnhemse Boys 35+1Jonge Kracht 35+1190862veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
20-04-1820:00Arnhemse Boys 35+3SDOO 35+21913892- Arnhemia veld 2Sportpark De BakenhofARNHEM
20-04-1820:00Eldenia 35+1Arnhemse Boys 35+4191103veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
20-04-1820:00Eldenia 35+2Arnhemse Boys 35+5191695veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
20-04-1820:30Arnhemia 35+2Arnhemse Boys 35+31915062- Arnhemia veld 2Sportpark De BakenhofARNHEM
20-04-1820:30Arnhemse Boys 35+4Arnhemse Boys 35+1192025veld 3Sportpark SchalkshofHUISSEN
20-04-1820:30Arnhemse Boys 35+5AZ 2000 - Elderveld 35+2192241veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1808:30Jonge Kracht JO13-1Arnhemse Boys JO13-1174495veld 2Sportpark SchalkshofHUISSEN
21-04-1808:30ESA JO11-6Arnhemse Boys JO11-6162811veld 6Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
21-04-1808:30ONA '53 JO11-2Arnhemse Boys JO11-81839232-veld 2Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
21-04-1808:30SKV JO11-3Arnhemse Boys JO11-10147371SKV veld FSportpark De ZoomWAGENINGEN
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO11-11Oranje Blauw JO11-2185085veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-2De Treffers JO9-1141389veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1808:30v.v. Dieren JO9-1Arnhemse Boys JO9-3150218Hoofdveld (Dieren+Dierense BoysSportpark Het NieuwlandDIEREN
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-6VDZ JO9-5G139719veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-8OVC '85 JO9-4141142veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1808:30SJO Rijnland - Gelders Eiland JO9-3Arnhemse Boys JO9-9G168958veld 2Sportpark De 's GravenwaardTOLKAMER
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-12Blauw Wit JO9-6188644veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1808:30Arnhemse Boys JO8-2Excelsior Z. JO8-1178486veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1808:30Bennekom MO15-1Arnhemse Boys MO15-1160240veld 3Sportpark De EikelhofBENNEKOM
21-04-1808:30Arnhemse Boys MO13-1Redichem MO13-2163800veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1809:00Excelsior Z. JO11-2Arnhemse Boys JO11-12172088veld 1Sportpark De LeijgraafZETTEN
21-04-1809:30ST: SVO '68/VVLK JO13-1Arnhemse Boys JO13-2183319veld 2Sportpark De KempkesOOIJ
21-04-1809:30MASV JO11-2Arnhemse Boys JO11-5175160veld 1Sportpark Malburgen-WestARNHEM
21-04-1809:45ONA '53 MO11-1Arnhemse Boys MO11-11409502-veld 2Sportpark Van Ketwich VerschuurWAGENINGEN
21-04-1810:00Arnhemia JO11-2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G1839012- Arnhemia veld 2Sportpark De BakenhofARNHEM
21-04-1810:00Jonge Kracht JO9-2GArnhemse Boys JO9-4146578veld 2Sportpark SchalkshofHUISSEN
21-04-1810:15Spero JO8-2Arnhemse Boys JO8-11647884- Spero veld 4Sportpark De PasELST GLD
21-04-1810:30SKV JO15-1GArnhemse Boys JO15-1171075SKV veld BSportpark De ZoomWAGENINGEN
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO13-6VDZ JO13-7150792veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-1RKHVV JO11-1G184847veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-2Union JO11-2149232veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-3Arnhemse Boys JO11-4179954veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-7Bataven JO11-4171871veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1811:00Groessen JO13-2Arnhemse Boys JO13-7185881veld 2Sportpark HeggeakkersGROESSEN
21-04-1811:00Bennekom JO9-1Arnhemse Boys JO9-1164114veld 7ASportpark De EikelhofBENNEKOM
21-04-1811:30ATC'65 JO14-1Arnhemse Boys JO14-1139832veld 3Sportpark SlangenbeekHENGELO OV
21-04-1812:30Arnhemse Boys JO15-2Advendo '57 JO15-1166135veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1812:30ESA JO15-7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4G152209veld 2Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
21-04-1812:30Arnhemse Boys JO13-3Bennekom JO13-3156198veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1812:30Arnhemse Boys JO13-4VDZ JO13-6M153769veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1813:00v.v. Dieren JO17-2Arnhemse Boys JO17-1144033veld 6 v.v. DierenSportpark Het NieuwlandDIEREN
21-04-1814:00VDZ JO17-3Arnhemse Boys JO17-21759004. veld 6Sportpark 't CraneveltARNHEM
21-04-1814:45Arnhemse Boys JO17-3RKSV Driel JO17-2139282veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
21-04-1814:45Arnhemse Boys JO15-5DVV JO15-6182994veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
22-04-1810:30Arnhemse Boys 3Spero 6125742veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
22-04-1814:30Arnhemse Boys 1Eendracht Arnhem 1B.G.W. (Bennie) Mulder (Scheidsrechter)20377veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
24-04-1818:30Eldenia JO13-3Arnhemse Boys JO13-6150833veld 2Sportpark EldenARNHEM
24-04-1818:30Arnhemse Boys JO9-1DVOV JO9-1164130veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
24-04-1818:30Arnhemse Boys JO9-8Spero JO9-5141144veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
25-04-1818:30Arnhemse Boys JO13-3Spero JO13-3156197veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
25-04-1819:00Arnhemse Boys JO14-1Bemmel SC JO14-1139852veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
25-04-1819:00Arnhemse Boys JO13-4Fortissimo JO13-4153768veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1808:30ESA JO11-3Arnhemse Boys JO11-5175181veld 6Sportcentrum RijkerswoerdARNHEM
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO11-8Bennekom JO11-5183894veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1808:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9GEldenia JO11-4183886veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO11-10Kesteren JO11-1147348veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO11-11Germania JO11-1185086veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-4Westervoort JO9-1146547veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-5RKSV Driel JO9-1168598veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1808:30Arnhemse Boys JO9-6MASV JO9-1139716veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1808:30Woezik JO8-2Arnhemse Boys JO8-1164767veld 4Sportpark WoezikWIJCHEN
28-04-1809:00Redichem JO11-3Arnhemse Boys JO11-12172074Veld 2- Hoofdveld RedichemWilhelmina sportparkHEELSUM
28-04-1809:30Elistha JO9-2Arnhemse Boys JO9-111690369- Elistha veld 2Sportpark De PasELST GLD
28-04-1810:00Bennekom JO15-6Arnhemse Boys JO15-5183008veld 1Sportpark De EikelhofBENNEKOM
28-04-1810:00Arnhemse Boys JO9-3Jonge Kracht JO9-2G194322veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1810:15Spero JO11-1Arnhemse Boys JO11-11848812- Spero veld 2Sportpark De PasELST GLD
28-04-1810:30Arnhemse Boys JO13-2ESA JO13-3183264veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-3VDZ JO11-1188506veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1810:30Arnhemse Boys JO11-4DCS JO11-1179968veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1810:30Arnhemse Boys MO13-1DVOV MO13-1163801veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1812:30Arnhemse Boys JO13-1SC Rheden JO13-1G174536veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1812:30Arnhemse Boys JO13-7HC '03 JO13-3G185884veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1812:30Arnhemse Boys MO15-1Ewijk MO15-1160220veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1813:30Orion JO17-7Arnhemse Boys JO17-31392993-veld 3Sportpark MariÌÇnboschNIJMEGEN
28-04-1815:00Arnhemse Boys JO17-1Elistha JO17-1144044veld 2Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1815:00Redichem JO17-2Arnhemse Boys JO17-2175856Veld 2- Hoofdveld RedichemWilhelmina sportparkHEELSUM
28-04-1815:00Arnhemse Boys JO15-1Juliana '31 JO15-2N.J.M. (Nico) Evers (Scheidsrechter)171113veld 1Sportpark De SchuytgraafARNHEM
28-04-1815:00SKV JO15-2Arnhemse Boys JO15-2166118SKV veld FSportpark De ZoomWAGENINGEN
28-04-1815:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-4GOSC JO15-4152233veld 3Sportpark De SchuytgraafARNHEM
29-04-1813:00Elsweide 2Arnhemse Boys 247049veld 1Sportpark ElsweideARNHEM
29-04-1814:00Elistha 1Arnhemse Boys 11938497- Elistha veld 1Sportpark De PasELST GLD